معرفی نرم افزار SD Download Manager

سلام

من سجاد هستم ، میخوام نرم افزار مدیریت دانلودی که ساختم رو بهتون معرفی و بعضی از قابلیت هاشو بهتون توضیح بدم :

ساخت نرم افزار SD Download Manager  از فروردین 92 شروع شد و تاکنون قابلیت های زیادی بهش اضافه شده و رفته رفته کامل و کاملتر میشه.

این نرم افزار جهت راحتی استفاده از نظر ظاهری شباهت زیادی به IDM دارد اما طرز کار آن با IDM کاملا متفاوت است و در بعضی اوقات مزیت هایی نیز بر IDM دارد .

البته توجه داشته باشید که نرم افزارهای مشهور مدیریت دانلود مانند IDM یا Orbit توسط شرکت های معروف که چندین کارمند یا برنامه نویس دارند تهیه شده ولی من تنها هستم و به این زودی ها نمی تونم کار اونا رو بکنم اما مطمئنم با پشتیبانی شما عزیزان و انتقادات و پیشنهاداتتون روز به روز این برنامه به سوی کامل تر و بهتر شدن پیش میره .

در پست های بعدی توضیحات تکمیل تر و ورژن های جدید تر نرم افزار SD Download Manager برای دانلود قرار گرفته است .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

راه های ارائه انتقاد، پیشنهاد، نظر و... :

از داخل نرم افزار بر روی آیکون نامه کلیک نمایید و یا از منوی About گزینه Feedback را انتخاب نموده و از آنجا متن خود را بریم ارسال نمایید.

در این وبلاگ از قسمت نظرات متن خود را برایم ارسال نمایید، مزیت اینکار این است که کاربران دیگری که آن پرسش یا نظر را دارند نیز سریعتر به پاسخ خود دست پیدا می کنند.

استفاده از ایمیل شخصی من به آدرس sajjadtanha20@gmail.com

/ 1 نظر / 152 بازدید
کمیل

سلام سجاد جان اگه میخوای کسی رو بیاره به این نرم افزار کاری کن که هنگام دانلود از بعضی از سایت ها !!! جلوگیری نشه مثلا اینقدر نگه سرور اجازه ........ نمیده!!! با تشکر. در ضمن من که دانلودش کردم اگه راهکاری داره راهنماییم کن komeil0@yahoo.com